Чому навчання онлайн краще ніж оффлайн?

Давайте будемо відверті, кожному з нас хоча б раз у житті потрібно було мати справу з репетитором, або ж у кожного виникала необхідність у додатковому навчанні. Наприклад, хтось хотів краще підготуватися до підсумкових іспитів, хтось мав мету бути більш впевненим в успішному складанні тестів ЗНО своєї дитини, а хтось просто мріяв вдосконалити свої знання. А чому б ні?
Втім, якщо підготовку до ЗНО ми можемо назвати обов’язковою, то “підтягування знань” – річ, яку ми часто відкладаємо на потім. Для цього знаходиться безліч причин, через які саме зараз ми не можемо ходити до репетитора. Серед них: проживання в іншому кінці міста, відсутність прямого транспорту, занадто дорогі послуги чи, найбанальніша і найправдивіша, зранку просто не хочеться вставати на кілька годин раніше, а після 19 репетитор не приймає. 
А що, якщо ми скажемо вам, що ці відмазки більше не подіють? Жити у XXI столітті означає шукати можливість, а не причину, адже їх є більше, ніж достатньо!
До прикладу, замість того, щоб переконувати себе, що репетитора у вашому місті треба відкласти на потім, краще обрати собі вчителя до душі онлайн. А нижче ознайомтеся з тим чому краще віддати перевагу онлайн навчанню і назавжди забути про спеку в маршрутці та нестачу часу.

Чим онлайн навчання краще від оффлайн?


Репетитор онлайн

Знайти хорошого репетитора завжди було складно, ми запитуємо наших друзів та знайомих, домовляємось з вчителями в школі для наших дітей чи просимо викладачів в університеті допомогти нам. Проте не все так просто, можливо репетитору не підходить в той час як нам зручно, приймає лише в себе вдома до якого їхати годину або ж просто методи викладання вже застарілі. На допомогу цьому прийшов інтернет. 
Ваші заняття проходитимуть в режимі відеодзвінка, а спілкування у зручному чаті. Дізнатись про репетитора можна  прочитавши про його відгуки, а домовитись про години можна просто подивившись його розклад. Здається неможливим? Потрібно лише знайти потрібні сервіси в інтернеті яких вже є вдосталь. Це допоможе вам навчатись ще якісніше та продуктивніше онлайн.

Економія часу.

Мабуть, найважливіша причина, чому вам слід забути про репетитора у вашому місті і подружитися з навчанням онлайн. 
Лише уявіть, вам не потрібно тримати в запасі близько двох годин, аби відвідати заплановане заняття. Немає потреби прокидатися завчасно, щоб встигнути привести себе в порядок та впору приїхати на локацію, не доведеться бігти на переповнену зупинку і виглядати маршрутку, не треба дочитувати матеріал, стоячи в транспорті, і не потрібно добиратися додому після заняття. Ми порахували, що це щонайменше три збережених години.
Цей час ви з легкістю зможете використати, наприклад, на підготовку домашнього завдання, на смачний сніданок/обід без поспіху, чи, найбанальніше, просто на відпочинок, якого інколи так бракує.
Три години – це більше, ніж достатньо, правда ж?

Економія бюджету

Погодьтеся, на транспорт, яким вам доводиться їздити до свого репетитора по кілька разів на тиждень, йде чимала сума. А якщо, наприклад, ви не розрахували час і запізнюєтеся? Доводиться брати таксі. А якщо не було часу на обід і ви відчутно зголодніли? Потрібно підкріпитися, аби під час заняття не думати про їжу і повністю сконцентруватися на темі. 
А от навчаючись онлайн, усі ці витрати будуть зведені до нуля, адже все, що вам потрібно, буде у вас “під рукою”.

Навчайтесь будь-де

Тут можна не пояснювати. Лише уявіть, що ваше заняття з англійської проходить в затишній кав'ярні, а ви попиваєте своє улюблене капучіно чи, наприклад, нову тему з математики ви “розбираєте” вдома, сидячи на улюбленому дивані і під’їдаючи запашні мамині булочки. Актуальним таке навчання буде і учням або студентам, після довгих уроків або пар, більше не потрібно витрачати час на очікування репетитора або добирання, можна з упевненістю їхати додому та вчитись там. Зрештою, ваш урок може проходити будь-де, окрім надокучливої монотонної кімнати репетитора.  

Ваш репетитор завжди у вашій кишені

Онлайн навчання забезпечує вам не лише економію грошей, часу та вільний графік, але й постійний доступ до спілкування з вашим викладачем. Якщо вас щось цікавитиме, ви можете написати репетитору у любий із доступних месенджерів, він отримає сповіщення та одразу вам відповість. 

Все в одному місці

Онлайн навчання це не лише економно і комфортно це також зручно. Використовуючи сучасні девайси: телефон, планшет, ноутбук можна зберігати всі файли в одному місці. Більше не потрібно носити з собою весь день важкі книжки в сумці , та витрачати час на пошук потрібного зошита, краще ввести все в своїх девайсах використовуючи для цього безліч доступних програм, які створені для навчання. Вчитися ще не було так зручно!  

Отож, підсумовуючи все написане вище, можемо зробити певні висновки: онлайн навчання  – це економно, зручно, комфортно та продуктивно. Завдяки технологіям та можливості народившись у “правильний час” ми можемо похизуватися високими досягненнями у тайм-менеджменті та успіхами в різних сферах, просто сидячи вдома. Тож, не витрачаймо часу на те, що можна мінімізувати. Навчаймося онлайн будь-де! 

Хочете отримувати корисні поради першими?

Підписуйтеся на нашу розсилку.

Умови надання послуг Читати

© Studygo. Всі права захищені